Walk-in

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Usporiadať podľa
Zobraziť na stránku

Sprchová zástena RIHO Grid GB400

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom, ktorý dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB400 je ideálnou voľbou pre tých ktorí hľadajú tzv. "walk-in" sprchové kúty. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu, je zasadené jednej strany do niky v stene a navyše podporené fixačnou tyčou. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€539,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Grid GB402

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom, ktorý dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB402, narozdiel od modelu Grid 400, je doplnený bočným sklom so šírkou 30 cm pre dodatočné krytie. Modely Grid GB400 a GB402 sú ideálnou voľbou pre tých ktorí hľadajú tzv. "walk-in" sprchové kúty. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu, je zasadené jednej strany do niky v stene a navyše podporené fixačnou tyčou. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€759,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Lucid GD401

Sprchová zástena Lucid je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Lucid GD401 je k dispozícii v 4 rozmerových variantoch. Dizajn zásteny je charakteristický moderným nádychom, skvele sa hodí do "walk-in" sprchových kútov so žľabom a vašej kúpeľni dodá minimalistický vzhľad. Model Lucid GD401 je vačšiou variantou modelu Lucid GD400. Sklo je zachytené fixačnou tyčou na podporu stability. Povrchové prevedenie kovania je dostupné v matnej čiernej alebo bielej farbe. Sklo (6 mm) je zachytené pomocou fixačných tyčí. Na vonkajšiej strane skla je umiestnený držiak na odkladanie uterákov či oblečenia. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€599,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Lucid GD402

Sprchová zástena Lucid je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Lucid GD402 je k dispozícii v 4 rozmerových variantoch. Dizajn zásteny je charakteristický moderným nádychom, skvele sa hodí do "walk-in" sprchových kútov so žľabom a vašej kúpeľni dodá minimalistický vzhľad. Model Lucid GD402 je alternatívou modelu GD400 pričom obsahuje navyše bočné sklo. Sklo je zachytené fixačnou tyčou na podporu stability. Povrchové prevedenie kovania je dostupné v matnej čiernej alebo bielej farbe. Sklo (6 mm) je zachytené pomocou fixačných tyčí. Na vonkajšiej strane skla je umiestnený držiak na odkladanie uterákov či oblečenia. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€759,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Lucid GD404

Sprchová zástena Lucid je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Lucid GD404 je k dispozícii v 4 rozmerových variantoch. Dizajn zásteny je charakteristický moderným nádychom, skvele sa hodí do "walk-in" sprchových kútov so žľabom a vašej kúpeľni dodá minimalistický vzhľad. Model Lucid GD404 je alternatívou modelu GD400 pričom obsahuje navyše bočné sklá z oboch strán zásteny. Sklo je zachytené fixačnou tyčou na podporu stability. Povrchové prevedenie kovania je dostupné v matnej čiernej alebo bielej farbe. Sklo (6 mm) je zachytené pomocou fixačných tyčí. Na vonkajšiej strane skla je umiestnený držiak na odkladanie uterákov či oblečenia. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€989,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Novik Z400

Model sprchových zásten Novik je stálicou v produktovom rade značky RIHO. Povrchové prevedenie je z tenkého hliníkového profilu vo farbe lešteného hliníku. Model Novik Z400 je vhodný pre "walk-in" sprchové kúty kedže je ohraničená len z jednej strany. Model Z400 sa skladá sa len z jedného skla, ktoré je upevnené v stene a zabezpečené fixačnou tyčou. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€269,00 s DPH