Sprchové Zásteny

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Usporiadať podľa
Zobraziť na stránku

Sprchová zástena RIHO Grid GB101

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB101 je svojou jednoduchosťou ideálny na osadenie medzi dve steny, pričom z jednej zo strán je zasadený do niky. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu. RIHO Grid je možné otvárať z oboch strán. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€539,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Grid GB104

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB104 je svojou jednoduchosťou ideálny na osadenie medzi dve steny a narozdiel od modelu Grid GB101 užšieho rozmeru, je doplnený bočnou stenou s rozmerom 30 cm, ktorej osadenie je voliteľné na pravej či ľavej strane. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu, je zasadené z jednej strany do niky v stene. RIHO Grid je možné otvárať z oboch strán. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€769,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Grid GB201

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom, ktorý dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB201 je svojou ideálny na osadenie k stene vďaka dvom skleneným zástenám. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu, je zasadené z jednej strany do niky v stene. RIHO Grid je možné otvárať z oboch strán. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€899,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Grid GB203

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom, ktorý dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB203, ako širšia alternatíva modelu GB201, je svojím tvarom ideálny na osadenie k stene vďaka dvom skleneným zástenám a užšiemu bočnému sklu. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu, je zasadené z oboch strán do niky v stene. RIHO Grid je možné otvárať z oboch strán. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€1139,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Grid GB400

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom, ktorý dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB400 je ideálnou voľbou pre tých ktorí hľadajú tzv. "walk-in" sprchové kúty. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu, je zasadené jednej strany do niky v stene a navyše podporené fixačnou tyčou. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€539,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Grid GB402

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom, ktorý dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB402, narozdiel od modelu Grid 400, je doplnený bočným sklom so šírkou 30 cm pre dodatočné krytie. Modely Grid GB400 a GB402 sú ideálnou voľbou pre tých ktorí hľadajú tzv. "walk-in" sprchové kúty. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu, je zasadené jednej strany do niky v stene a navyše podporené fixačnou tyčou. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€759,00 s DPH