Sprchové Vaničky

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Usporiadať podľa
Zobraziť na stránku

Sprchová vanička RIHO Isola

Novinkou v sortimente produktov značky RIHO je sprchová vanička Isola. Isola je charakteristická vzhľadom štruktúrovanej bridlice a protišmykovému povrchu. Odtok je integrovaný tak, aby sa zabránilo prelievaniu vody a zároveň zabezpečila čo najefektívnejšia výpusť. Vanička je dostupná v 9 rozmeroch a troch farebných variantách a vďaka svojmu plochému dizajnu, príjemnému vzhľadu, a štýlovému povrchu sa hodia do akéhokoľvek kúpeľňového interiéru. Vanička Isola je dodávaná vrátane sifónu.
€479,00 s DPH

Sprchová vanička RIHO Velvet Sole

Sprchová vanička Velvet Sole je vyrobená z liateho mramoru, má nízky okraj, matný vzhľad a príjemné povrchové prevedenie. Materiál je špecifický svojím čistým vzhľadom, pevnosťou, a odolnosťou voči nečistotám či baktériám. Design vaničky je dotvorený krytom sifónu ktorý je dostupný v bielej či čiernej farbe. Vanička Velvet Sole je dostupná v 13 rozmerových variantách s výškou len 3 cm a dokonale sa hodí k produktovému radu vaní Solid Surface. Vanička je štandardne dodávaná bez sifónu a s bielym krytom odtoku.
€609,00 s DPH

Sprchová vanička RIHO Basel

Design vaničky RIHO Basel vyniká svojím elegantným jednoliatym štýlom a funkčnou plochou, ktorá je bezokrajová, len s vyspádovaním k odtoku. Vanička RIHO Basel je špecifická možnosťou voľby tvaru - či už klasický obdĺžnikový alebo oblúkovo vykrojený tvar, farebnosťou - biela, matná alebo lesklá čierna, a rozmerom - 16 rozmerových variánt. Vaničky RIHO Basel sú dodávané vrátane sifónu a môžu byť inštalované bez podpier alebo s podperami.
€199,00 s DPH

Sprchová vanička RIHO Basel Black

RIHO Basel Black je farebnou variantou k produktovému radu vaničiek RIHO Basel. Podobne ako základný produkt RIHO Basel vyniká svojím elegantným jednoliatym štýlom a funkčnou plochou, ktorá je bezokrajová, len s vyspádovaním k odtoku. Vanička RIHO Basel Black je dostupná v 7 rozmerových variantách a dvoch povrchových prevedeniach čiernej - v matnej alebo lesklej farbe. Vaničky RIHO Basel sú dodávané vrátane sifónu a môžu byť inštalované bez podpier alebo s podperami.
€379,00 s DPH

Sprchová vanička RIHO Basel R55 Štvrťkruh

Sprchová vanička RIHO Basel R55 je oblou alternatívou k produktovému radu vaničiek RIHO Basel. Tak isto ako celý rad, R55 vyniká svojím elegantným jednoliatym štýlom a funkčnou plochou, ktorá je bezokrajová, len s vyspádovaním k odtoku. Vanička je dostupná v troch farebných variantách - biela, matná alebo lesklá čierna. Vaničky RIHO Basel sú dodávané vrátane sifónu a môžu byť inštalované bez podpier alebo s podperami.
€239,00 s DPH

Sprchová vanička RIHO Davos

Akrylátová vanička rady RIHO Davos je správnou voľbou pre ľudí ktorý potrebujú flexibilitu z pohľadu výberu rozmeru či tvaru sprchovej vaničky. Obdĺžnikové, štvorcové, či štvrťkruhové vaničky sú vyrábané s protišmykovým povrchom a vysokou odolnosťou voči nárazu. Ich povrch sa ďalej vyznačuje neporéznosťou, vlastnosť ktorá umožní ľahké čistenie a odolnosť voči vodnému kameňu či nečistotám. RIHO Davos narozdiel od RIHO Zurich, rovnako tvarovanej vaničky, je však možné inštalovať len s pomocou podpier. Vanička Davos je dodávaná vrátane podpier.
€229,00 s DPH