Rohové

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Usporiadať podľa
Zobraziť na stránku

Sprchová zástena RIHO Grid GB201

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom, ktorý dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB201 je svojou ideálny na osadenie k stene vďaka dvom skleneným zástenám. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu, je zasadené z jednej strany do niky v stene. RIHO Grid je možné otvárať z oboch strán. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€899,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Grid GB203

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom, ktorý dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB203, ako širšia alternatíva modelu GB201, je svojím tvarom ideálny na osadenie k stene vďaka dvom skleneným zástenám a užšiemu bočnému sklu. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu, je zasadené z oboch strán do niky v stene. RIHO Grid je možné otvárať z oboch strán. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€1139,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Hamar 2.0 R207

Sprchová zástena Hamar 2.0 je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Hamar 2.0 je klasikou, avšak v modernom kabáte - vysoko kvalitné pojazdové kolieska z polyamidu, leštený hliníkový profil, či zakalené bezpečnostné sklo s hrúbkou 6mm. Hamar sa ďalej vyznačuje maximálnou vodotesnosťou so sklami vo výške 195 cm a otvárania dverí do oboch strán. Hamar 2.0 R207 je k dispozícii v 3 rozmerových variantoch. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€449,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Hamar 2.0 R309

Sprchová zástena Hamar 2.0 je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Hamar 2.0 je klasikou, avšak v modernom kabáte - vysoko kvalitné pojazdové kolieska z polyamidu, leštený hliníkový profil, či zakalené bezpečnostné sklo s hrúbkou 6mm. Hamar sa ďalej vyznačuje maximálnou vodotesnosťou so sklami vo výške 195 cm a otvárania dverí do oboch strán. Hamar 2.0 R207 je k dispozícii v 3 rozmerových variantoch - určený pre štvrťkruhové vaničky. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€459,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Lucid GD201

Sprchová zástena Lucid je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Lucid GD201 je k dispozícii v 11 rozmerových variantoch. Dizajn zásteny je charakteristický moderným nádychom a vašej kúpeľni dodá minimalistický vzhľad. Povrchové prevedenie kovania je dostupné v matnej čiernej alebo bielej farbe. Sklo (6 mm) je zachytené do profilu umiestneného na stene s možnosťou voľby otvárania dverí smerom dovnútra sprchy alebo smerom von zo sprchy. Na dverách je umiestnený držiak na odkladanie uterákov či oblečenia. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€1099,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Lucid GD203

Sprchová zástena Lucid je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Lucid GD203 je k dispozícii v 9 rozmerových variantoch. Zástena je veľmi podobná verzii Lucid GD201, svojou dodatočnou sklennou zástennou je však vhodná aj pre rozmernejšie sprchové kúty. Dizajn zásteny je charakteristický moderným nádychom a vašej kúpeľni dodá minimalistický vzhľad. Povrchové prevedenie kovania je dostupné v matnej čiernej alebo bielej farbe. Sklo (6 mm) je zachytené do profilu umiestneného na stene s možnosťou voľby otvárania dverí smerom dovnútra sprchy alebo smerom von zo sprchy. Na dverách je umiestnený držiak na odkladanie uterákov či oblečenia. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€1399,00 s DPH