RIHO Toledo

Vaňa Toledo z edície prémiových produktov Solid Surface značky RIHO oplýva svojím nadčasovým dizajnom a do vašej kúpeľne prinesie minimalistickú harmóniu. Je vyrobená z liateho mramoru ktorý svojou pevnosťou a zároveň príjemným povrchovým prevedením poskytne dokonalý komfort. Vane Solid Surface sú lakované v základnej matnej bielej farbe, avšak v prípade, že vám základné lakovanie nevyhovuje, zo širokej farebnej škály Sikkens si môžete vybrať vami obľúbenú farbu. RIHO lakuje tieto vane 4x z vonkajšej strany aby sa zaistil dlhotrvajúci odtieň. V cene produktu je zahrnutý "Click-clack" uzáver a sifón AT91000.
Preprava zdarma
Dodacia lehota: 2-4 týždne
€3719,00 s DPH

Technické vlastnosti

  • veľkosť: 158x110x45 cm (dľžka x šírka x hĺbka)
  • objem: 220 l
  • váha: 150 kg
  • kód: BS55
     "Maximalistický vzhľad - Minimalistický design"

To sú základné rysy voľne stojacich vaní RIHO z liateho mramoru - SOLID SURFACE. Práve tento materiál si stále častejšie nachádza cestu do našich kúpeľní a to aj v oblasti sprchových vaničiek a umývadiel. Charakteristickou črtou liateho mramoru je jeho pevnosť ktorá sa prejavuje či už pri zvýšenej nosnosti vaní a sprchových vaničiek ako aj kvalitnejšej chemickej odolnosti oproti bežným akrylátovým vaniam. Napriek týmto vlastnostiam je liaty mramor príjemný na dotyk, udržiava si stálofarebnosť, a v neposlednom rade je ideálnym materiálom pre nadčasový design vašej kúpeľne.

 

Rad produktov Solid Surface spoločnosti RIHO je navrhnutý so zmyslom pre nadčasový design ktorý dodá vašej kúpeľni minimalistický nádych. Farebná flexibilita umožňuje dokonale prepojiť vonkajšie lakovanie vaní s interiérovým návrhom tak aby sa zachovala konzistentnosť farieb. RIHO ponúka lakovanie vonkajšieho plášťa vaní v celej farebnej škále Sikkens či už vo vysoko lesklom prevedení alebo použitím matného, saténového laku. BARCELONA v červenej alebo modrej, BILBAO v čiernej alebo bielej, GRANADA vo farbe lila alebo MALAGA v ružovej: všetko je teraz možné. Vyberte si z farieb SIKKENS, RIHO sa postará o zvyšok.