RIHO Still Smart Elite

Vaňa Still Smart Elite je jednou z noviniek produktového radu firmy RIHO. Verzia Elite je narozdiel od klasickej verzie Still Smart dodávaná s krycími panelmi ktoré sú vyrobené z rovnakého materiálu ako samotná vaňa a tak s vaňou vytvoria jeden celok. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Vaňa Still Smart Elite je dostupná vo vykrojení na pravej alebo ľavej strane. Súčasťou balenia vane Still Smart Elite je prepadová a odtoková súprava. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
Dodacia lehota: 1-2 týždne
€1769,00 s DPH

Technické vlastnosti

  • veľkosť: 170x110x45 cm (dľžka x šírka x hĺbka)
  • objem: 240 l
  • kód: BD16005

K vani je potrebné zakúpenie podpier ktoré niesú súčasťou balenia. Odporúčame podpery POOTSET09 značky RIHO ktoré zabezpečia maximálnu stabilitu. Akrylátové vane značky RIHO

Akrylátové vane spoločnosti RIHO sú vyrábané z liateho sanitárneho akrylátu. Materiál a výroba splňujú najprísnejšie kritéria a z tohto dôvodu maju certifikáty kvality EN 14527, EN 14516, EN 198, EN 249, a EN 263. Vane sú spevnené skleneným vláknom s prímesou polyesteru a spodná plocha vane je spevnená zalaminátovanou DTD doskou pre väčšiu stabilitu.

Vďaka charakteristickým črtom tohto materálu sú vane hladké, príjemné na dotyk, a bez povrchových pórov. Zároveň však spĺňajú vysoké hygienické kritériá a sú ľahké na údržbu. Práve ich odolnosť voči starnutiu je garantovaná 10 ročnou zárokou značky RIHO.