RIHO Still Shower

Vaňa Still Shower je jednou z noviniek produktového radu firmy RIHO. Je vyrobená z liateho akrylátu a je perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú vaňu nadizajnovanú pre pohodlný kúpeľ a zároveň bezproblémové sprchovanie. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, doprajte vašej vani systém RihoPools Air. Súčasťou balenia vane Still Shower je prepadová a odtoková súprava, a pri verzii s LED osvetlením aj podhlavník AH22. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
Dodacia lehota: 1-2 týždne
€669,00 s DPH

Technické vlastnosti

  • veľkosť: 180x80x47 cm (dľžka x šírka x hĺbka)
  • objem: 260 l
  • kód: BR05005

K vani je potrebné zakúpenie podpier ktoré niesú súčasťou balenia. Odporúčame podpery POOTSET11 značky RIHO ktoré zabezpečia maximálnu stabilitu. Akrylátové vane značky RIHO

Akrylátové vane spoločnosti RIHO sú vyrábané z liateho sanitárneho akrylátu. Materiál a výroba splňujú najprísnejšie kritéria a z tohto dôvodu maju certifikáty kvality EN 14527, EN 14516, EN 198, EN 249, a EN 263. Vane sú spevnené skleneným vláknom s prímesou polyesteru a spodná plocha vane je spevnená zalaminátovanou DTD doskou pre väčšiu stabilitu.

Vďaka charakteristickým črtom tohto materálu sú vane hladké, príjemné na dotyk, a bez povrchových pórov. Zároveň však spĺňajú vysoké hygienické kritériá a sú ľahké na údržbu. Práve ich odolnosť voči starnutiu je garantovaná 10 ročnou zárokou značky RIHO. 


RIHOPools

Voľný čas a konečne chvíľa na odpočinok a relaxáciu po náročnom dni. Nie je to niečo po čom všetci túžia? RIHO ponúka masážne systémy pre celú kolekciu akrylátových vaní , ktoré spravia z vašej kúpeľne wellness oázu. Vírivý kúpeľ, hudba, a osvetlenie relaxačnými farbami vám zaistí dokonalý zážitok priamo u vás doma.

Ponúkame vám na výber štyri vírivé systémy, od základných variant až po pokročilé riešenia. Vyberte si vaňu RIHO a , ktoré budú nainštalované do vane vášho výberu - Air, Flow, Joy, Bliss.

Systém Air 

Jedným tlačítkom umožňuje zapnutie a vypnutie bieleho svetla ako aj zapnutie a vypnutie relaxačnej masážnej kúpele pre maximálne potešenie.

Systém Air obsahuje:

  • 11 aerotrisiek v štandardnom prevedení - pochrómovaná vzduchová tryska umiestnená na spodku vane s piemerom 25 mm
  • 1 biele svetlo
  • Elektronické ovládanie (jednotlačidlové)
  • Automatické vysušenie