RIHO Orion

Vaňa Orion je unikátna svojou hĺbkou - až 150l pri jej relatívne úzkych rozmeroch poteší všetkých ktorí hľadajú objemnú vaňu do rozmerovo menšej kúpeľne. Orion má hranaté vnútorné tvarovanie a je kompozične navrhnuté tak aby sa vaňa dokonale dopĺňala s umývadlom, prípadne ďalšími interiérovými prvkami. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si z dvoch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air alebo Flow. K vani Orion ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
Dodacia lehota: 1-2 týždne
€329,00 s DPH

Technické vlastnosti

  • veľkosť: 170x70x46,5 cm (dĺžka x šírka x hĺbka)
  • objem: 150 l
  • kód: BC01

K vani je potrebné zakúpenie podpier ktoré niesú súčasťou balenia. Odporúčame podpery POOTSET01U značky RIHO ktoré zabezpečia maximálnu stabilitu. V prípade, že by ste vašu vaňu chceli obohatiť o víriví systém, je možné si zvoliť polohu masážneho systému na pravej alebo ľavej strane. 


Akrylátové vane značky RIHO

Akrylátové vane spoločnosti RIHO sú vyrábané z liateho sanitárneho akrylátu. Materiál a výroba splňujú najprísnejšie kritéria a z tohto dôvodu maju certifikáty kvality EN 14527, EN 14516, EN 198, EN 249, a EN 263. Vane sú spevnené skleneným vláknom s prímesou polyesteru a spodná plocha vane je spevnená zalaminátovanou DTD doskou pre väčšiu stabilitu.

Vďaka charakteristickým črtom tohto materálu sú vane hladké, príjemné na dotyk, a bez povrchových pórov. Zároveň však spĺňajú vysoké hygienické kritériá a sú ľahké na údržbu. Práve ich odolnosť voči starnutiu je garantovaná 10 ročnou zárokou značky RIHO.  

RIHOPools

Voľný čas a konečne chvíľa na odpočinok a relaxáciu po náročnom dni. Nie je to niečo po čom všetci túžia? RIHO ponúka masážne systémy pre celú kolekciu akrylátových vaní , ktoré spravia z vašej kúpeľne wellness oázu. Vírivý kúpeľ, hudba, a osvetlenie relaxačnými farbami vám zaistí dokonalý zážitok priamo u vás doma.

Ponúkame vám na výber štyri vírivé systémy, od základných variant až po pokročilé riešenia. Vyberte si vaňu RIHO a , ktoré budú nainštalované do vane vášho výberu - Air, Flow, Joy, Bliss.

Systém Air 

Jedným tlačítkom umožňuje zapnutie a vypnutie bieleho svetla ako aj zapnutie a vypnutie relaxačnej masážnej kúpele pre maximálne potešenie.

Systém Air obsahuje:

  • 11 aerotrisiek v štandardnom prevedení - pochrómovaná vzduchová tryska umiestnená na spodku vane s piemerom 25 mm
  • 1 biele svetlo
  • Elektronické ovládanie (jednotlačidlové)
  • Automatické vysušenieSystém Flow

Na rozdiel od vírivého systému Air ponúka Flow hydrotrysky, ktoré svojím silnejším prúdom zabezpečia dokonalý masážny účinok. Tieto trysky sú vo vaniach umiestnené tak, aby masírovali vaše nohy a chrbát. Túto funkciu ako aj svetelnú voľbu ovládate pomocou jedného tlačidla.

Systém Flow obsahuje: 

  • 6 chrbtových, 4 bočné, a 2 hydromasážne trysky na nohy v štandardnom prevedení
  • 1 biele svetlo
  • Elektronické ovládanie