RIHO Lugo Velvet

Vaňa Lugo Velvet je vyrobená z liateho akrylátu podobne ako ostatné obdĺžnikové vane, avšak jej povrch je matný, čo vani dodáva unikátny vzhľad. Lugo Velvet je dizajnovo aj rozmerovo podobná vani Linares Velvet. Minimalistický dizajn je zvýraznený len centimetrovým okrajom vane, čo z tohto modelu robí perfektný kúsok pre zapustenie do zeme alebo obloženie vaším obľúbeným materiálom tak, že vana takmer vôbec nevyčnieva. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Lugo je dostupná v troch rozmeroch - 170x75cm, 180x80cm, a 190x90cm. Do vane Lugo Velvet však z dôvodu matného povrchového prevedenia nieje možné zakomponovať masážne systémy RihoPools. K vani Lugo Velvet ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
Dodacia lehota: 1-2 týždne
€669,00 s DPH

Technické vlastnosti

  • veľkosť: 170x75x45 cm (dĺžka x šírka x hĺbka)
  • objem: 170 l
  • kód: BT01105

K vani je potrebné zakúpenie podpier ktoré niesú súčasťou balenia. Odporúčame podpery POOTSET01U alebo POOTSET07 značky RIHO ktoré zabezpečia maximálnu stabilitu. 


 

Akrylátové vane značky RIHO

Akrylátové vane spoločnosti RIHO sú vyrábané z liateho sanitárneho akrylátu. Materiál a výroba splňujú najprísnejšie kritéria a z tohto dôvodu maju certifikáty kvality EN 14527, EN 14516, EN 198, EN 249, a EN 263. Vane sú spevnené skleneným vláknom s prímesou polyesteru a spodná plocha vane je spevnená zalaminátovanou DTD doskou pre väčšiu stabilitu.

Vďaka charakteristickým črtom tohto materálu sú vane hladké, príjemné na dotyk, a bez povrchových pórov. Zároveň však spĺňajú vysoké hygienické kritériá a sú ľahké na údržbu. Práve ich odolnosť voči starnutiu je garantovaná 10 ročnou zárokou značky RIHO.