RIHO Linares Velvet

Vaňa Linares Velvet je vyrobená z liateho akrylátu podobne ako ostatné obdĺžnikové vane, avšak jej povrch je matný, čo vani dodáva unikátny vzhľad. Linares Velvet je dizajnovo podobná vani Lima, vnútorné krivky vane sú však oblejšie tvarované. Minimalistický dizajn je zvýraznený len centimetrovým okrajom vane, čo z tohto modelu robí perfektný kúsok pre zapustenie do zeme alebo obloženie vaším obľúbeným materiálom tak, že vana takmer vôbec nevyčnieva. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Linares je dostupná v troch rozmeroch - 170x75cm, 180x80cm, a 190x90cm. Do vane Linares Velvet však z dôvodu matného povrchového prevedenia nieje možné zakomponovať masážne systémy RihoPools. KL vani Linares Velvet ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
Dodacia lehota: 1-2 týždne
€564,00 s DPH

Technické vlastnosti

  • veľkosť: 170x75x43 cm (dĺžka x šírka x hĺbka)
  • objem: 130 l
  • kód: BT44105

K vani je potrebné zakúpenie podpier ktoré niesú súčasťou balenia. Odporúčame podpery POOTSET01U značky RIHO ktoré zabezpečia maximálnu stabilitu. V prípade, že máte záujem o najväčší rozmer vane Linares Velvet, sú potrebné podpery typu POOTSET07.


 

Akrylátové vane značky RIHO

Akrylátové vane spoločnosti RIHO sú vyrábané z liateho sanitárneho akrylátu. Materiál a výroba splňujú najprísnejšie kritéria a z tohto dôvodu maju certifikáty kvality EN 14527, EN 14516, EN 198, EN 249, a EN 263. Vane sú spevnené skleneným vláknom s prímesou polyesteru a spodná plocha vane je spevnená zalaminátovanou DTD doskou pre väčšiu stabilitu.

Vďaka charakteristickým črtom tohto materálu sú vane hladké, príjemné na dotyk, a bez povrchových pórov. Zároveň však spĺňajú vysoké hygienické kritériá a sú ľahké na údržbu. Práve ich odolnosť voči starnutiu je garantovaná 10 ročnou zárokou značky RIHO.