RIHO Girasole

Vaňa Girasole z edície prémiových produktov Solid Surface značky RIHO oplýva svojím nadčasovým dizajnom a do vašej kúpeľne prinesie minimalistickú harmóniu. Je vyrobená z liateho mramoru ktorý svojou pevnosťou a zároveň príjemným povrchovým prevedením poskytne dokonalý komfort. Girasole je ideálnym riešením v kúpeľniach kde je vaňa opretá o jednu či viacero stien. Úložný priestor je možné nakonfigurovať podľa vašich požiadaviek - odtieň dreveného osadenia vane, možnosti umiestnenia vane v priestore, krycie panely, ako aj rozloženie políc a skriniek. Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať s detailnejšou ponukou. V cene produktu je zahrnutý "Click-clack" uzáver a sifón AT91000.
Preprava zdarma
Dodacia lehota: 2-4 týždne
€2899,00 s DPH

Technické vlastnosti

  • veľkosť: 180x100x47,5 cm (dľžka x šírka x hĺbka)
  • objem: 240 l
  • váha: 86 kg
  • kód: BS48


Vaňa RIHO Girasole je dodávaná vrátane podpier.

"Maximalistický vzhľad - Minimalistický design"

To sú základné rysy voľne stojacich vaní RIHO z liateho mramoru - SOLID SURFACE. Práve tento materiál si stále častejšie nachádza cestu do našich kúpeľní a to aj v oblasti sprchových vaničiek a umývadiel. Charakteristickou črtou liateho mramoru je jeho pevnosť ktorá sa prejavuje či už pri zvýšenej nosnosti vaní a sprchových vaničiek ako aj kvalitnejšej chemickej odolnosti oproti bežným akrylátovým vaniam. Napriek týmto vlastnostiam je liaty mramor príjemný na dotyk, udržiava si stálofarebnosť, a v neposlednom rade je ideálnym materiálom pre nadčasový design vašej kúpeľne.

Rad produktov Solid Surface spoločnosti RIHO je navrhnutý so zmyslom pre nadčasový design ktorý dodá vašej kúpeľni minimalistický nádych. Farebná flexibilita umožňuje dokonale prepojiť vonkajšie lakovanie vaní s interiérovým návrhom tak aby sa zachovala konzistentnosť farieb. RIHO ponúka lakovanie vonkajšieho plášťa vaní v celej farebnej škále Sikkens či už vo vysoko lesklom prevedení alebo použitím matného, saténového laku. BARCELONA v červenej alebo modrej, BILBAO v čiernej alebo bielej, GRANADA vo farbe lila alebo MALAGA v ružovej: všetko je teraz možné. Vyberte si z farieb SIKKENS, RIHO sa postará o zvyšok.