RIHO Desire Corner

Desire Corner je svojím vnútorným tvarovaním štýlovou oválnou vaňou ktorá je však svojím tvarom nadizajnovaná do rohu vašej kúpeľne. Vaňu Desire Corner si navyše viete zvoliť v ľavej alebo pravej variante. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Práve akrylát je materiál ktorý svojimi vlastnosťami poskytuje základ pre bezproblémové sprchovanie - dostatočnú pevnosť a zároveň protišmykovosť. K vani je možná inštalácia LED podsvietenia ktorá zvýrazní krivky vane a kúpeľni dodá moderný nádych. Podpery, prepadová, a odtoková súprava sú súčasťou balenia, ak by ste však vašu vaňu chceli obohatiť napríklad podhlavníkom, všetky produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€1999,00 s DPH

Technické vlastnosti

  • veľkosť: 180x84x45 cm (dĺžka x šírka x hĺbka)
  • objem: 230 l
  • kód: BD07

Súčasťou balenia sú podpery a prepadová a odtoková súprava. 


 

Akrylátové vane značky RIHO

Akrylátové vane spoločnosti RIHO sú vyrábané z liateho sanitárneho akrylátu. Materiál a výroba splňujú najprísnejšie kritéria a z tohto dôvodu maju certifikáty kvality EN 14527, EN 14516, EN 198, EN 249, a EN 263. Vane sú spevnené skleneným vláknom s prímesou polyesteru a spodná plocha vane je spevnená zalaminátovanou DTD doskou pre väčšiu stabilitu.

Vďaka charakteristickým črtom tohto materálu sú vane hladké, príjemné na dotyk, a bez povrchových pórov. Zároveň však spĺňajú vysoké hygienické kritériá a sú ľahké na údržbu. Práve ich odolnosť voči starnutiu je garantovaná 10 ročnou zárokou značky RIHO.