Umývadlo RIHO Avella Štvorec

Umývadlo Avella z edície prémiových produktov Solid Surface vyrobená z liateho mramoru je tým najlepším riešením pre vašu kúpeľnu. V prípade, že vám základné farebné prevedenie v bielej matnej nevyhovuje, zo širokej farebnej škály SIKKENS si môžete vybrať Vami obľúbenú farbu. RIHO lakuje tieto vane 4x z vonkajšej strany, vnútorná strana zostáva matná biela. V cene produktu je zahrnutý "Click-clack" uzáver.
Dodacia lehota: 2-4 týždne
€359,00 s DPH

Technické vlastnosti

  • veľkosť: 42x42x14 cm (dĺžka x šírka x hĺbka)
  • Kód: F7AN6042421110


MAXIMALISTICKÝ VZHĽAD - MINIMALISTICKÝ DESIGN

To sú základné rysy umývadiel RIHO z liateho mramoru - SOLID SURFACE. Okrem umývadiel v bielom matnom prevedení si za príplatok môžete objednať farebnú variantu vonkajšieho plášťa vane vo všetkých farbách SIKKENS. Vybrať si môžete vysoko lesklý alebo matný, saténový lak. Vnútro umývadla zostáva v bielej matnej farbe. Vyberte si z farieb SIKKENS, RIHO sa postará o zvyšok.


RIHO SOLID SURFACE

Všetky modely RIHO SOLID SURFACE spadajú do exkluzívneho radu umývadiel zhotovených z liateho mramoru (Mramorit), ktorý si stále častejšie nachádza cestu do našich kúpeľní a tiež v oblasti sprchových vaničiek a vaní. Liaty mramor je mimoriadne príjemný na dotyk a prináša so sebou celý rad výhod, najmä pevnosť, mechanickú aj chemickú odolnosť a samozrejme tiež stálofarebnosť.