Oválne

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Usporiadať podľa
Zobraziť na stránku

Umývadlo RIHO Avella Kruh

Umývadlo Avella z edície prémiových produktov Solid Surface vyrobená z liateho mramoru je tým najlepším riešením pre vašu kúpeľnu. V prípade, že vám základné farebné prevedenie v bielej matnej nevyhovuje, zo širokej farebnej škály SIKKENS si môžete vybrať Vami obľúbenú farbu. RIHO lakuje tieto vane 4x z vonkajšej strany, vnútorná strana zostáva matná biela. V cene produktu je zahrnutý "Click-clack" uzáver.
€379,00 s DPH

Umývadlo RIHO Avella Ovál

Oválne umývadlo Avella vyrobené z liateho mramoru je súčasťou prémiovej rady produktov Solid Surface značky RIHO. Minimalistické krivky sú základnou črtou týchto umývadiel ktoré sa ideálne hodia či už k vaniam solid surface alebo bežným akrylátovým vaniam. Umývadlá Solid Surface sú lakované v základnej matnej bielej farbe, avšak v prípade, že vám základné lakovanie nevyhovuje, zo širokej farebnej škály Sikkens si môžete vybrať vami obľúbenú farbu. RIHO lakuje tieto vane 4x z vonkajšej strany aby sa zaistil dlhotrvajúci odtieň. Vnútorná farba umývadla zostáva matná biela. V cene produktu je zahrnutý "Click-clack" uzáver.
€349,00 s DPH

Umývadlo RIHO Barca

Umývadlo Barca z edície prémiových produktov Solid Surface vyrobená z liateho mramoru je tým najlepším riešením pre vašu kúpeľnu. V prípade, že vám základné farebné prevedenie v bielej matnej nevyhovuje, zo širokej farebnej škály SIKKENS si môžete vybrať Vami obľúbenú farbu. RIHO lakuje tieto vane 4x z vonkajšej strany, vnútorná strana zostáva matná biela. V cene produktu je zahrnutá odtoková súprava.
€419,00 s DPH

Umývadlo RIHO Kruh

Umývadlo Kruh z edície prémiových produktov Solid Surface vyrobená z liateho mramoru je tým najlepším riešením pre vašu kúpeľnu. V prípade, že vám základné farebné prevedenie v bielej matnej nevyhovuje, zo širokej farebnej škály SIKKENS si môžete vybrať Vami obľúbenú farbu. RIHO lakuje tieto vane 4x z vonkajšej strany, vnútorná strana zostáva matná biela. V cene produktu je zahrnutá odtoková súprava.
€459,00 s DPH

Umývadlo RIHO Oval

Umývadlo Oval z edície prémiových produktov Solid Surface vyrobená z liateho mramoru je tým najlepším riešením pre vašu kúpeľnu. V prípade, že vám základné farebné prevedenie v bielej matnej nevyhovuje, zo širokej farebnej škály SIKKENS si môžete vybrať Vami obľúbenú farbu. RIHO lakuje tieto vane 4x z vonkajšej strany, vnútorná strana zostáva matná biela. V cene produktu je zahrnutá odtoková súprava.
€499,00 s DPH

Umývadlo RIHO Oviedo

Umývadlo Oviedo z edície prémiových produktov Solid Surface vyrobená z liateho mramoru je tým najlepším riešením pre vašu kúpeľnu. V prípade, že vám základné farebné prevedenie v bielej matnej nevyhovuje, zo širokej farebnej škály SIKKENS si môžete vybrať Vami obľúbenú farbu. RIHO lakuje tieto vane 4x z vonkajšej strany, vnútorná strana zostáva matná biela. V cene produktu je zahrnutá odtoková súprava.
€419,00 s DPH