Obdĺžnikové

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Usporiadať podľa
Zobraziť na stránku

RIHO Carolina

Vaňa Carolina vyrobená z liateho akrylátu je perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú vaňu užšieho rozmeru v nižšej cenovej kategórii. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Carolina je dostupná v troch rozmeroch - 170x80cm, 180x80cm, a 190x80cm. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si zo štyroch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air, Flow, Joy, a Bliss. K vani Carolina ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€389,00 s DPH

RIHO Castello

Vaňa Castello vyrobená z liateho akrylátu je perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú dvojmiestnu vaňu obdĺžnikového rozmeru za rozumnú cenu. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si zo štyroch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air, Flow, Joy, a Bliss. Dvojmiestne prevedenie umožňuje zvýšený počet masážnych trysiek aby sa docielil dokonalý vírivý efekt pre obe osoby. Systém Air je obdarený 16 tryskami na rozdiel od štandarných 11, Flow obsahuje navyše dve aerotrysky a dve hydrotrysky oproti štandardnému prevedeniu. Joy obsahuje navyše 2 aerotrysky, dve bočné a dve chrbtové hydrotrysky, a Bliss má oproti štandardu navyše 4 aero trysky a 6 hydrotrysiek umiestnených na zadnej a bočnej strane vane. K vani Castello ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€649,00 s DPH

RIHO Columbia

Vaňa Columbia vyrobená z liateho akrylátu je perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú vaňu užšieho rozmeru v nižšej cenovej kategórii. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Columbia je dostupná v štyroch rozmeroch - 140x70cm, 150x75cm, 160x75cm, a 175x80cm. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si z dvoch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air alebo Flow. K vani Columbia ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€269,00 s DPH

RIHO Future

Vaňa Future vyrobená z liateho akrylátu je perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú vane obdĺžneho tvaru s flexibilitou prispôsobenia dĺžky rozmerom kúpeľne. Future je navyše vnútorne tvarovaná tak aby vám poskytla maximálny komfort počas vášho kúpeľa. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Future je dostupná v troch rozmeroch - 170x75cm, 180x80cm, a v najväčšej veľkosti 190x90cm. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si z dvoch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air alebo Flow. K vani Future ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€329,00 s DPH

RIHO Julia

Vaňa Julia vyrobená z liateho akrylátu je perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú vaňu obdĺžneho rozmeru, minimálne tvarovanú a v nižšej cenovej kategórii. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Julia je dostupná v troch rozmeroch - 160x70cm, 170x75cm, 180x80cm, a 190x90cm. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si zo štyroch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air, Flow, Joy, a Bliss. K vani Julia ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€329,00 s DPH

RIHO Lima

Vaňa Lima vyrobená z liateho akrylátu je perfektnou voľbou pre všetkých ktorí hľadajú vaňu obdĺžneho rozmeru, minimálne tvarovanú a v nižšej cenovej kategórii. Lima je dizajnovo podobná vani Julia, vnútorné tvarovanie vane je však oblejšie tvarované. Prefarbený sanitárny akrylát dodáva vani pružnosť a odolnosť - napriek týmto vlastnostiam je vonkajšie prevedenie vane veľmi príjemné na dotyk a bez povrchových pórov. Lima je dostupná v štyroch rozmeroch - 160x70cm, 170x75cm, 180x80cm, a 190x90cm. Ak by ste vaňu chceli obohatiť masážnym systémom a z vašej kúpeľne spraviť welness oázu, vyberte si zo štyroch úrovní masážnych systémov RihoPools - Air, Flow, Joy, a Bliss. K vani Lima ponúkame radu príslušenstva, od odtokových súprav, madiel, podhlavníkov až po vaňové zásteny či krycie panely. Všetky doplňujúce produkty nájdete v sekcii "Príslušenstvo".
€289,00 s DPH