Obdĺžnikové

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Usporiadať podľa
Zobraziť na stránku

Umývadlo RIHO Avella Štvorec

Umývadlo Avella z edície prémiových produktov Solid Surface vyrobená z liateho mramoru je tým najlepším riešením pre vašu kúpeľnu. V prípade, že vám základné farebné prevedenie v bielej matnej nevyhovuje, zo širokej farebnej škály SIKKENS si môžete vybrať Vami obľúbenú farbu. RIHO lakuje tieto vane 4x z vonkajšej strany, vnútorná strana zostáva matná biela. V cene produktu je zahrnutý "Click-clack" uzáver.
€359,00 s DPH

Umývadlo RIHO Dijon

Umývadlo Dijon z edície prémiových produktov Solid Surface vyrobená z liateho mramoru je tým najlepším riešením pre vašu kúpeľnu. V prípade, že vám základné farebné prevedenie v bielej matnej nevyhovuje, zo širokej farebnej škály SIKKENS si môžete vybrať Vami obľúbenú farbu. RIHO lakuje tieto vane 4x z vonkajšej strany, vnútorná strana zostáva matná biela. V cene produktu je zahrnutá odtoková súprava.
€1229,00 s DPH

Umývadlo RIHO Lorient

Umývadlo Lorient z edície prémiových produktov Solid Surface vyrobená z liateho mramoru je tým najlepším riešením pre vašu kúpeľnu. V cene produktu je zahrnutá odtoková súprava.
€459,00 s DPH

Umývadlo RIHO Štvorec

Umývadlo Štvorec z edície prémiových produktov Solid Surface vyrobená z liateho mramoru je tým najlepším riešením pre vašu kúpeľnu. V prípade, že vám základné farebné prevedenie v bielej matnej nevyhovuje, zo širokej farebnej škály SIKKENS si môžete vybrať Vami obľúbenú farbu. RIHO lakuje tieto vane 4x z vonkajšej strany, vnútorná strana zostáva matná biela. V cene produktu je zahrnutá odtoková súprava.
€499,00 s DPH