RSS

Nové produkty

Sprchová zástena RIHO Hamar 2.0 R309

Sprchová zástena Hamar 2.0 je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Hamar 2.0 je klasikou, avšak v modernom kabáte - vysoko kvalitné pojazdové kolieska z polyamidu, leštený hliníkový profil, či zakalené bezpečnostné sklo s hrúbkou 6mm. Hamar sa ďalej vyznačuje maximálnou vodotesnosťou so sklami vo výške 195 cm a otvárania dverí do oboch strán. Hamar 2.0 R207 je k dispozícii v 3 rozmerových variantoch - určený pre štvrťkruhové vaničky. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€459,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Hamar 2.0 R207

Sprchová zástena Hamar 2.0 je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Hamar 2.0 je klasikou, avšak v modernom kabáte - vysoko kvalitné pojazdové kolieska z polyamidu, leštený hliníkový profil, či zakalené bezpečnostné sklo s hrúbkou 6mm. Hamar sa ďalej vyznačuje maximálnou vodotesnosťou so sklami vo výške 195 cm a otvárania dverí do oboch strán. Hamar 2.0 R207 je k dispozícii v 3 rozmerových variantoch. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€449,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Lucid GD404

Sprchová zástena Lucid je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Lucid GD404 je k dispozícii v 4 rozmerových variantoch. Dizajn zásteny je charakteristický moderným nádychom, skvele sa hodí do "walk-in" sprchových kútov so žľabom a vašej kúpeľni dodá minimalistický vzhľad. Model Lucid GD404 je alternatívou modelu GD400 pričom obsahuje navyše bočné sklá z oboch strán zásteny. Sklo je zachytené fixačnou tyčou na podporu stability. Povrchové prevedenie kovania je dostupné v matnej čiernej alebo bielej farbe. Sklo (6 mm) je zachytené pomocou fixačných tyčí. Na vonkajšiej strane skla je umiestnený držiak na odkladanie uterákov či oblečenia. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€989,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Lucid GD402

Sprchová zástena Lucid je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Lucid GD402 je k dispozícii v 4 rozmerových variantoch. Dizajn zásteny je charakteristický moderným nádychom, skvele sa hodí do "walk-in" sprchových kútov so žľabom a vašej kúpeľni dodá minimalistický vzhľad. Model Lucid GD402 je alternatívou modelu GD400 pričom obsahuje navyše bočné sklo. Sklo je zachytené fixačnou tyčou na podporu stability. Povrchové prevedenie kovania je dostupné v matnej čiernej alebo bielej farbe. Sklo (6 mm) je zachytené pomocou fixačných tyčí. Na vonkajšiej strane skla je umiestnený držiak na odkladanie uterákov či oblečenia. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€759,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Lucid GD401

Sprchová zástena Lucid je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Lucid GD401 je k dispozícii v 4 rozmerových variantoch. Dizajn zásteny je charakteristický moderným nádychom, skvele sa hodí do "walk-in" sprchových kútov so žľabom a vašej kúpeľni dodá minimalistický vzhľad. Model Lucid GD401 je vačšiou variantou modelu Lucid GD400. Sklo je zachytené fixačnou tyčou na podporu stability. Povrchové prevedenie kovania je dostupné v matnej čiernej alebo bielej farbe. Sklo (6 mm) je zachytené pomocou fixačných tyčí. Na vonkajšiej strane skla je umiestnený držiak na odkladanie uterákov či oblečenia. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€599,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Lucid GD400

Sprchová zástena Lucid je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Lucid GD400 je k dispozícii v 4 rozmerových variantoch. Dizajn zásteny je charakteristický moderným nádychom, skvele sa hodí do "walk-in" sprchových kútov so žľabom a vašej kúpeľni dodá minimalistický vzhľad. Sklo je zachytené fixačnou tyčou na podporu stability. Povrchové prevedenie kovania je dostupné v matnej čiernej alebo bielej farbe. Sklo (6 mm) je zachytené do profilu umiestneného na stene s možnosťou voľby otvárania dverí smerom dovnútra sprchy alebo smerom von zo sprchy. Na dverách je umiestnený držiak na odkladanie uterákov či oblečenia. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€539,00 s DPH