Krídlové

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Usporiadať podľa
Zobraziť na stránku

Sprchová zástena RIHO Grid GB101

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB101 je svojou jednoduchosťou ideálny na osadenie medzi dve steny, pričom z jednej zo strán je zasadený do niky. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu. RIHO Grid je možné otvárať z oboch strán. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€539,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Grid GB104

Dizajn sprchových zásten GRID je charakteristický industriálnym štýlom, význačný čierny hliníkový rám po obvode a naprieč sklom dodáva tomuto modelu jedinečnosť. Model Grid GB104 je svojou jednoduchosťou ideálny na osadenie medzi dve steny a narozdiel od modelu Grid GB101 užšieho rozmeru, je doplnený bočnou stenou s rozmerom 30 cm, ktorej osadenie je voliteľné na pravej či ľavej strane. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu, je zasadené z jednej strany do niky v stene. RIHO Grid je možné otvárať z oboch strán. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€769,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Lucid GD101

Sprchová zástena Lucid je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Lucid GD101 je voľbou pre tých ktorý hľadajú riešenie pre vaničky, prípadne žľaby so šírkou 80, 90, alebo 100 cm. Dizajn zásteny je charakteristický moderným nádychom a vašej kúpeľni dodá minimalistický vzhľad. Povrchové prevedenie kovania je dostupné v matnej čiernej alebo bielej farbe. Sklo (6 mm) je zachytené do profilu umiestneného na stene s možnosťou voľby otvárania dverí smerom dovnútra sprchy alebo smerom von zo sprchy. Na dverách je umiestnený držiak na odkladanie uterákov či oblečenia. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€669,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Lucid GD104

Sprchová zástena Lucid je novinkou v produktovom rade sprchových zásten značky RIHO. Zástena Lucid GD104 je voľbou pre tých ktorý hľadajú riešenie pre vaničky širšieho rozmeru, prípadne žľaby so šírkou 110, 120, alebo 130 cm. Dizajn zásteny je charakteristický moderným nádychom a vašej kúpeľni dodá minimalistický vzhľad. Skladá sa z dvoch skiel ktoré sú zakotvené kotviacou tyčou. Povrchové prevedenie kovania je dostupné v matnej čiernej alebo bielej farbe. Sklo (6 mm) je zachytené do profilu umiestneného na stene s možnosťou voľby otvárania dverí smerom dovnútra sprchy alebo smerom von zo sprchy. Na dverách je umiestnený držiak na odkladanie uterákov či oblečenia. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€949,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Novik Z101

Model sprchových zásten Novik je stálicou v produktovom rade značky RIHO. Novik je moderná sprchová zástena s otočným profilom a funkciou mikrozdvihu. Povrchové prevedenie je z tenkého hliníkového profilu vo farbe lešteného hliníku. Model Novik Z101 je svojou jednoduchosťou ideálny na osadenie medzi dve steny, pričom z jednej zo strán je zasadený do niky. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€389,00 s DPH

Sprchová zástena RIHO Novik Z111

Model sprchových zásten Novik je stálicou v produktovom rade značky RIHO. Novik je moderná sprchová zástena s otočným profilom a funkciou mikrozdvihu. Povrchové prevedenie je z tenkého hliníkového profilu vo farbe lešteného hliníku. Model Novik Z111 je svojou jednoduchosťou ideálny na osadenie medzi dve steny, skladá sa z dvoch skiel, ktoré sú otvárateľné smerom dovnútra či von zo sprchového kútu. Sklo s hrúbkou 6mm je upravené technológiou RIHO Shield, ktorá zabezpečuje vysokú povrchovú ochranu po dlhú dobu. Ďalšiou výhodou je jednoduchá inštalácia. V prípade potreby zamerania sprchovej zásteny nás neváhajte kontaktovať.
€519,00 s DPH