Akrylátové

Zobraziť ako Mriežka Zoznam
Usporiadať podľa
Zobraziť na stránku

Sprchová vanička RIHO Basel

Design vaničky RIHO Basel vyniká svojím elegantným jednoliatym štýlom a funkčnou plochou, ktorá je bezokrajová, len s vyspádovaním k odtoku. Vanička RIHO Basel je špecifická možnosťou voľby tvaru - či už klasický obdĺžnikový alebo oblúkovo vykrojený tvar, farebnosťou - biela, matná alebo lesklá čierna, a rozmerom - 16 rozmerových variánt. Vaničky RIHO Basel sú dodávané vrátane sifónu a môžu byť inštalované bez podpier alebo s podperami.
€199,00 s DPH

Sprchová vanička RIHO Basel Black

RIHO Basel Black je farebnou variantou k produktovému radu vaničiek RIHO Basel. Podobne ako základný produkt RIHO Basel vyniká svojím elegantným jednoliatym štýlom a funkčnou plochou, ktorá je bezokrajová, len s vyspádovaním k odtoku. Vanička RIHO Basel Black je dostupná v 7 rozmerových variantách a dvoch povrchových prevedeniach čiernej - v matnej alebo lesklej farbe. Vaničky RIHO Basel sú dodávané vrátane sifónu a môžu byť inštalované bez podpier alebo s podperami.
€379,00 s DPH

Sprchová vanička RIHO Basel R55 Štvrťkruh

Sprchová vanička RIHO Basel R55 je oblou alternatívou k produktovému radu vaničiek RIHO Basel. Tak isto ako celý rad, R55 vyniká svojím elegantným jednoliatym štýlom a funkčnou plochou, ktorá je bezokrajová, len s vyspádovaním k odtoku. Vanička je dostupná v troch farebných variantách - biela, matná alebo lesklá čierna. Vaničky RIHO Basel sú dodávané vrátane sifónu a môžu byť inštalované bez podpier alebo s podperami.
€239,00 s DPH

Sprchová vanička RIHO Davos

Akrylátová vanička rady RIHO Davos je správnou voľbou pre ľudí ktorý potrebujú flexibilitu z pohľadu výberu rozmeru či tvaru sprchovej vaničky. Obdĺžnikové, štvorcové, či štvrťkruhové vaničky sú vyrábané s protišmykovým povrchom a vysokou odolnosťou voči nárazu. Ich povrch sa ďalej vyznačuje neporéznosťou, vlastnosť ktorá umožní ľahké čistenie a odolnosť voči vodnému kameňu či nečistotám. RIHO Davos narozdiel od RIHO Zurich, rovnako tvarovanej vaničky, je však možné inštalovať len s pomocou podpier. Vanička Davos je dodávaná vrátane podpier.
€229,00 s DPH

Sprchová vanička RIHO Davos Štvrťkruh

Akrylátová vanička rady RIHO Davos je správnou voľbou pre ľudí ktorý potrebujú flexibilitu z pohľadu výberu rozmeru či tvaru sprchovej vaničky. Obdĺžnikové, štvorcové, či štvrťkruhové vaničky sú vyrábané s protišmykovým povrchom a vysokou odolnosťou voči nárazu. Ich povrch sa ďalej vyznačuje neporéznosťou, vlastnosť ktorá umožní ľahké čistenie a odolnosť voči vodnému kameňu či nečistotám. RIHO Davos je nutné inštalovať pomocou podpier. Ak uvažujete nad vaničkou rovnakého dizajnu, no chcete zachovať čo najnižšiu výšku odporúčame vaničky RIHO Zurich.
€219,00 s DPH

Sprchová vanička RIHO Kolping

Sprchová vanička RIHO Kolping je vyrobená z liateho mramoru. Obdĺžnikové, štvorcové, či štvrťkruhové vaničky sú vyrábané s protišmykovým povrchom a vysokou odolnosťou voči nárazu. Vaničky Kolping sú dodávané vrátane podpier a sifónu.
€239,00 s DPH