O Nás

O nás

Internetový obchod Kúpeľne RIHO vám prináša značky RIHO a KERMI, ktoré sa zaraďujú medzi svetovú špičku vo výrobe klasických vaní, masážnych vaní, vaňových zásten, sprchových zásten, sprchových vaničiek, parných kabín, kúpeľnovéo nábytku a dizajnových radiátorov.

K týmto exkluzívnym výrobkom sme pre vás pridali aj profesionálny prístup a poradenstvo s viac ako 20 ročnými skúsenoťami v obchode, servis navyše, podporu a pomoc pri výbere produktu a dopravu ZDARMA na všetky produkty v našom e-shope.

Navyše vám vieme v spolupráci s naším partnerom Made in Germany zabezpečiť špičkové elektrospotrebiče.

RIHO

Vďaka výraznému dizajnu a inovatívnym výrobkom je RIHO viac ako tri desaťročia úspešnou značkou. V súlade s našou firemnou filozofiou "Vytvárame trvalé hodnoty" sme s našimi modernými výrobkami zvýšili hodnotu sanitárnej kultúry - sme si ale tiež vedomí našej zodpovednosti budúcnosťou. Naše tvrdenia o trvalých hodnotách majú svoje miesto aj v oblasti životného prostredia. Kvalita značky RIHO je zrejmá v každom detaile výrobku: v náročnom dizajne, v dokonalom spracovaní, na budúcnosť orientované technológie a vo vysokom komforte a vysokej spoľahlivosti.

Každá vaňa alebo sprchová vanička, každá masážna vaňa, sprchová zástena či nábytok značky RIHO sú dokonale prispôsobené ľuďom, ktorí ich používajú. Na výrobu umývadiel používame iba kvalitné materiály, ako sú liaty mramor a keramika. Spolupráca s Villeroy & Boch zdôrazňuje túto vysokú kvalitu - kontinuálny vývoj nového kúpeľňového nábytku završuje značku RIHO. RIHO je reprezentované obchodným zastúpením v Holandsku, Belgicku, Nemecku, Francúzsku, Maďarsku, Poľsku, Rusku, na Slovensku, Ukrajine a v Českej republike. Naša spoločnosť vyrába vane, vaničky, masážne systémy, sprchové zásteny a kúpeľňový nábytok.

KERMI

KERMI je súčaťou koncernu akciovej spoločnosti Arbonia AG so sídlom v Arbone vo Švajčiarsku. Koncern sa skladá v súčasnosti z troch divízií.  Arbonia AG je vedúcim európskym predajcom radiátorov, plošného vykurovania, chladenia a sprchových kútov. Tieto produkty sú uvádzané na trh pod značkami Kermi, Arbonia, Prolux. Centrála divízie technika budov sa nachádza v Kermi GmbH Plattling, Nemecko.

Máme vysoko kvalitné výrobky, pokročilú výrobnú technológiu, motivovaných zamestnancov a jasne stanové ciele: nájsť maximálny súlad novátorských riešení, atraktívneho dizajnu, najvyššej kvality, funkčnosti, komfortu a spoľahlivosti. Do výrobného spektra KERMI patrí predovšetkým výroba prémiových dizajnových radiátorov, rúrkových radiátorov, vykurovacích stien, konvektorov a od roku 2012 rodina registrových radiátorov. Väčšina vyrábaných radiátorov je vyrábaná podľa objednávky zákazníka. Angažovanosť, zodpovednosť, dôvera a spolupráca - tieto hodnoty sú v spoločnosti oddávna podstatnou súčasťou firemnej kultúr